Partneři

Kdo nám pomáhá

Chtěli bychom spojit síly. Hned po založení spolku jsme se spojili s jednotlivými zájmovými skupinami, které na „Lesáku“ působí, nebo by mohli být potenciálními partnery v jeho rozvoji.

Naší snahou je propojení těchto skupin a vytvoření opory pro komunity, které se v dané lokalitě, díky nesporným kvalitám celého okolí již dávno pohybují. Jako budoucího partnera pro realizování drobných projektů, či akcí jsme oslovili také Fakultu umění a architektury na zdejší TUL, kde v rámci hostujících ateliérů občasně působíme.

 

Partneři spolku

  • Sportovní klub Dukla
  • Otužovací klub Wim Hof
  • Mjölk architekti
  • Fakulta umění a architektury
  • Platforma pro pořádání běžeckých závodů Divočina
  • Sokol Liberec

Finance

Budeme rádi za jakoukoliv pomocnou ruku. Jelikož fungujeme jako nevýdělečný spolek, musíme hledat finanční zdroje vlastní cestou. Nechceme zbytečně zatěžovat město a tak budeme hledat financování především z externích zdrojů. Z počátku roku jsme zažádali o příspěvek v rámci participativního rozpočtu, který by nám mohl pomoci akcelerovat první záměry na koupališti.

Dále hledáme alternativní zdroje financování a brzy začneme s přípravou grantových projektů. Připravujeme také transparentní účet pro případné dárce z řad fanoušků lesního koupaliště, kteří by nám chtěli přispět na fungování areálu napřímo.

Doufáme také v podporu ze strany jednotlivých partnerů a to především formou brigád jak při údržbě areálu, tak při realizace jednotlivých záměrů.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login