Partneři

Kdo nám pomáhá

Hned po založení spolku jsme se spojili s jednotlivými zájmovými skupinami, které na „Lesáku“ působí, nebo by mohli být potenciálními partnery v jeho rozvoji.

Naší snahou je propojení těchto skupin a vytvoření opory pro komunity, které se v dané lokalitě, díky nesporným kvalitám celého okolí již dávno pohybují. Jako budoucího partnera pro realizování drobných projektů, či akcí jsme oslovili také Fakultu umění a architektury na zdejší TUL, kde v rámci hostujících ateliérů občasně působíme.

 

Partneři spolku

Finance

Budeme rádi za jakoukoliv pomocnou ruku. Jelikož fungujeme jako nevýdělečný spolek, musíme hledat finanční zdroje vlastní cestou. Nechceme zbytečně zatěžovat město a tak budeme hledat financování především z externích zdrojů. Z počátku roku jsme zažádali o příspěvek v rámci participativního rozpočtu, který by nám mohl pomoci akcelerovat první záměry na koupališti.

Dále hledáme alternativní zdroje financování a brzy začneme s přípravou grantových projektů. Připravujeme také transparentní účet pro případné dárce z řad fanoušků lesního koupaliště, kteří by nám chtěli přispět na fungování areálu napřímo.

Doufáme také v podporu ze strany jednotlivých partnerů a to především formou brigád jak při údržbě areálu, tak při realizace jednotlivých záměrů.

 

Jak podpořit projekt

Jasné je, že budeme potřebovat pomoc. Proto jsme zřídili transparentní účet, na který nám mohou přispěvovatelé a fanoušci posílat finanční pomoc. Pokud budete cítit, že vás projekt Lesního koupaliště chytil za srdce, budeme rádi za jakýkoliv příspěvek na účet 2101808884 / 2010. Děkujeme!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login